3 potraviny pro správné hubnutí

Vyzkoušejte tyto tři potraviny aspoň týden a zjistíte jejich účinky na vlastní kůži. Odbourávání viscerálního tuku Vás nemine. Příval energie také ne. Takže ráno ořechy s bílým jogurtem, na oběd kuřecí masíčko se zeleninou a lžící kokosového oleje a na večer si dejte bílý jogurt s chia semínky. Mezi jídly ovoce.

Vlašské ořechy

Jsou výborným zdrojem mastných nenasycených kyselin. Ty jsou velice potřebné pro naše tělo. Denně snězte maximálně hrst ořechů. Aby Vám lépe chutnali, namočte je na 12 hodin do vody. Potom opláchněte a konzumujte. Budou chutnat jako čerstvé.

Kokosový olej

Je skvělý na dochucení zeleniny. Čerstvé i vařené. Můžete na něm také restovat. Kuchyní se provoní příjemné aroma kokosu. Je to výborný antioxidant, zlepšuje trávení, posiluje imunitu a v neposlední řadě je to také přírodní antibiotikum. Lžička kokosového oleje denně vám prospěje.

Chia semínka

Přidávejte do bílého jogurtu, smoothie koktejlů nebo do jakéhokoliv zeleninového salátu. Semínka jsou zdrojem bílkovin, omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Zlepšují paměť, detoxikují organismus, snižují pocit hladu. Regulují hladinu cukru v krvi, takže vás nebude honit mlsná.Chcete vědět více?

Přidejte se k nám na Zdravy-email.cz.Všechna práva vyhrazena © 2016